Firma

Kantor Wymiany Walut Łodzińscy jest firmą rodzinną z 100% udziałem kapitału polskiego. Siedziba kantoru znajduje się w Krakowie przy ulicy Kalwaryjskiej 36, a sam kantor posiada kilka placówek rozlokowanych w najdogodniejszych dla klientów miejscach. Działalność naszych kantorów skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

W naszej codziennej pracy kierujemy się uczciwością, profesjonalizmem oraz życzliwym spojrzeniem na indywidualne potrzeby klientów czym zaskarbiliśmy sobie szerokie grono stale odwiedzających nasze placówki gości. Oferujemy kursy wymiany walut, które są niemal pełnym odzwierciadleniem sytuacji na światowych rynkach. Korzystna wymiana walut sprawia, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem naszych klientów. Zapewniamy dyskrecję, bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm.

Wieloletnia tradycja na krakowskim rynku, doświadczona kadra zawsze profesjonalnie podchodząca do obsługi klientów, szeroki zakres oferowanych usług min. opłaty za media, przekazy Western Union, pozwala nam stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że na swojej pracy znamy się jak mało kto.

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do współpracy.